Skiendi SPA  więcej niż wanny

Dokładamy wszelkich starań, by komfort i relaks nierozerwalnie kojarzyły się Państwu z naszymi wannami SPA. Dlatego oprócz wysokiej jakości wanien SPA z hydromasażem oferujemy Państwu szereg udogodnień wliczonych w cenę produktu. Należą do nich:

Transport

Darmowy dowóz wanny na terenie całej Polski.

Montaż 

Bezpłatna instalacja wanny w Państwa domu lub ogrodzie.

Serwis 

Stała opieka serwisowa wliczona w cenę.


Zapewniamy pełne logistyczne wsparcie związane z instalacją wanny, aż do chwili, gdy będzie ona gotowa do użytku – tak, by nie musieli sobie Państwo zaprzątać głowy kwestiami technicznymi. Na transporcie i montażu wanny SPA nasza pomoc się jednak nie kończy – przez cały okres użytkowania naszych wanien SPA oferujemy także profesjonalną opiekę serwisową zapewnianą przez naszą wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Jasne i przejrzyste warunki

O najwyższej jakości naszych usług świadczą kolejni zadowoleni klienci. Tym, co nas wyróżnia spośród innych producentów wanien SPA, jest fakt, że kompleksowo dbamy o obsługę Klientów, począwszy od momentu zakupu wanny, przez cały okres jej użytkowania. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz z części produkowanych przez światowej klasy producentów. Warunki zakupu naszych produktów są w pełni transparentne i przejrzyste, a my działamy we współpracy z najważniejszymi sieciami marketów budowalnych, dzięki czemu nasze wanny znajdą Państwo w sklepach w całej Polsce. 

Sprawny kontakt

Przez cały czas nieustannie pozostajemy do Państwa dyspozycji. Dzięki specjalnej infolinii dla Klientów kontakt z nami jest szybki i bezproblemowy. W razie jakiejkolwiek pytań związanych z naszymi produktami nasi specjaliści z przyjemnością rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!


para-po-kapieli-w-wannie-spa

Transport

Darmowy dowóz wanny na terenie całej Polski

Montaż

Bezpłatna instalacja wanny w Państwa domu lub ogrodzie

Serwis

Stała opieka serwisowa wliczona w cenę