• PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Specyfikacja

Indeks: SPA-185A
Kod produktu: SPA-185A
Rozmiar: 185×110
Długość: 185 cm
Szerokość: 110 cm
Wysokość: 75 cm
Liczba miejsc: 3
Liczba dysz: 22
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 183 kg
Typ konstrukcji: Sztywna
Kształt: Prostokątna
Kolor wewnętrzny: White cloud
Kolor zewnętrzny: Szary
Materiał wnętrza: Wysokogatunkowy amerykański akryl
Pojemność: 470 l
Odpływ wody: 1 szt.
Rura i zawór: 1 komplet
Panel sterowania: Amerykański System Sterowania Balboa GS100/VL260
Podgrzewacz wody: Balboa 1*2KW
Pompa masująca: (LX) 1*2.0HP (dwie prędkości)
Sterylizacja ozonem: USA AquaSun Ozone(XL-60)
Oświetlenie 3W: 1*5"LED
Poduszka: 2 szt.
Jacuzzi do użytku całorocznego: Obudowa z izolacją termiczną
Montaż w pomieszczeniu i na zewnątrz: Tak
Cechy dodatkowe: Oświetlenie podwodne, generator ozonu, schodki, pokrywa termiczna, pokrywa
Zawór wprowadzający i wyprowadzający: Tak
Bezpieczny zawór wypuszczający: Tak

Opis szczegółowy

Wypoczynek w wannie z hydromasażem przez cały rok

Wanny z hydro marki Skiendi to jacuzzi całoroczne – dzięki znakomitej izolacji termicznej utrzymują one stałą temperaturę wody bez względu na aurę zewnętrzną. Jacuzzi z pokrywą termiczną to gwarancja relaksujących kąpieli, kiedy tylko masz na to ochotę.

Jacuzzi wanna SPA 3-osobowa 185 × 110 może znajdować się zarówno we wnętrzu budynku, jak i pełnić funkcję jacuzzi tarasowego bądź basenu ogrodowego. Wyposażona jest w najwyższej jakości panel sterowania renomowanego amerykańskiego producenta Balboa, co pozwala na sprawne i intuicyjne sterowanie nią.

Wanna z jacuzzi – przemyślany design dla Twojego komfortu

Wanna SPA z hydromasażem to gwarancja nie tylko głębokiego relaksu, ale też niezwykłych wrażeń estetycznych. Proponowany model wyróżnia się efektownym oświetleniem za pomocą żarówek LED, podkreślającym wrażanie luksusu. 

Nasze wanny SPA wykonane są z wysokiej jakości akrylu, a elegancka, designerska obudowa o strukturze drewna sprawi, że wanna ogrodowa Skiendi idealnie wpasuje się w otoczenie Twojego domu i nada mu dodatkowego uroku. Dzięki wygodnym zagłówkom będziesz mógł przyjąć podczas kąpieli wygodną pozycję umożlwiającą całkowite odprężenie, a jacuzzi ze schodkami to gwarancja komfortowego i bezpiecznego wchodzenia do brodzika i opuszczania go. 

Kompleksowy transport, montaż i serwis wanien SPA Skiendi

Zależy nam, aby satysfakcja z korzystania z naszych wanien była maksymalna – dlatego nie kończymy na sprzedaży, ale kompleksowo dbamy o jej dowóz i instalację. W zakres naszych usług wchodzi wliczony w cenę wanny z jacuzzi jej transport na terenie całej Polski oraz jej montaż w Twoim domu lub ogrodzie. W razie niespodzianych awarii oferujemy także bezpłatny serwis – tak, byś bez problemów mógł korzystać z naszych wanien jacuzzi. 

Czas pełen relaksu dzięki wannie z jacuzzi 

Marzy Ci się zabawa w ogrodowym minibasenie z przyjaciółmi? A może spędzenie czasu tylko ze sobą po długim i męczącym dniu w przydomowym jacuzzi ogrodowym? Jacuzzi wanna SPA 3-osobowa 185 × 110 to idealne rozwiązania na każdą z tych okazji. Od teraz SPA i jacuzzi przestaje być domeną zewnętrznych, często oddalanych od nas ośrodków – możesz urządzić prywatne centrum odnowy we własnym domu lub ogrodzie! Wanna SPA z jacuzzi to luksus, na jaki zasługujesz!

Nasze jacuzzi ogrodowe i domowe to nie tylko doskonała zabawa i wypoczynek, ale także szereg korzyści dla Twojego zdrowia. Dowiedziono, że regularne korzystanie z kąpieli w wannach z hydromasażem pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną i fizyczną człowieka – łagodzi bóle, minimalizuje stres, ułatwia, zrelaksowanie się i zapomnienie o codziennych trudnościach.

Pozytywny wpływ na kondycję psychiczną człowieka ma też chromoterapia – terapia kolorami. Podświetlenie brodzika wanien SPA nie tylko dostarcza niezapomnianych doznań wizualnych i estetycznych, ale też stymuluje różnorodne części organizmu człowieka, niwelując przykre dolegliwości i zapewniając mu spokój i ukojenie. 

Komentarze
Łączna ocena klientów
0,0

Inne z tej serii

Transport

Darmowy dowóz wanny na terenie całej Polski

Montaż

Bezpłatna instalacja wanny w Państwa domu lub ogrodzie

Serwis

Stała opieka serwisowa wliczona w cenę